Přeskočit navigaci.

Zápasy

Zvolte si období: 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

12/2011 - Večer bojovníků thajského boxu - Jesenice

Náš klub reprezentoval Gauny v kategorii -70, 5x2 minuty, full muay thai. Soupeřem mu byl Ilia Miknewich z Lanna gymu Praha, Bělorusko. Gauny vyhrál 3:0 na body.

1022-fnews-blog-1-nahledUpoutávka zde

Zobrazit celý text

12/2011 - TCC 8, Germany 2011

Zobrazit celý text

12/2011 - Windy Cup - 4. 12. 2011

Ve 4 kole MMČR vyhrál Vasil Ducar nad Petrem Kamasem z Gladiators Gymu České Budějovice  3:0 na body.

Zobrazit celý text

12/2011 - Vendetta II - 3. 12. 2011

3. 12. 2011 zápasila Lucka s tureckou šampionkou v Muay thai, Sudan Barrak, zápas byl 5x2 min do 70kg, podle pravidel  K-1. Lucka vyhrála  3:0 na body.

Zobrazit celý text

11/2011 - Windy Cup - 6. 11. 2011

obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
Zobrazit celý text

10/2011 - Mistrovství Evropy asociace WKF

Na mistrovství Evropy asociace WKF vyjela v polovině září česká reprezentace se zástupci MT Brno Lucií Mlejnkovou a Jirkou Kopečným ,,Původně jsem měla zápasit v kategorii do 66 kg v disciplínách thaibox a k-1. Bohužel vzhledem k nedostatku závodnic v konkrétních váhových ketegoriích a disciplínách bylo vše úplně jinak. Nakonec jsem zápasila v Kickboxu s lowkickem v katogorii open a thaiboxu do 63 kg. V obou disciplínách jsem si zazápasila až ve finále, kam jsem byla nalosovaná.

Jirka zápasil v katogorii do 81 kg v disciplíně low kick. Já jsem týden tedy regenerovala, lehounce trénovala a připravovala jsem se na své výkony. Jirka si zaboxoval semifinále, kde ve velmi pěkném zápase zvítězil K.O. ve 2 kole.

V pátek jsem nastoupila ke svému prvnímu finále - thaibox do 63 kg proti italské fighterce. Vzhledem k faktu,že jsem musela do této váhu hodně shazovat, za týden lenošení už jsme byla na svém optimu a zápase, který trval necelých 40 vteřin a po té byl rozhodčím pro naprostou převahu ukončen, byl jasně znát váhový rozdíl. Jirkův i můj druhý zápas byl zařazen na sobotní Gala. Do zápasu proti mně nastoupila

Zobrazit celý text

10/2011 - Mistrovství české republiky v K-1 1.10.2011

Dne 1.10.2011 se konalo v Praze Mistrovství české republiky v K-1 pod záštitou ČSFu. Muay Thai Brno zde reprezentovali 4 zápasníci. Tigran Movsisyan ve váze do 67 kg, Ivo Zedníček do 81 kg Petr Holubec 91+ a Lucie Mlejnková 70+.

Jako první k zápasu nastoupil Petr. První kolo trochu spal, ale další již byla plně v jeho režii a tak zaslouženě vyhrál. Ivo se v prvním zápase také velmi hezky předvedl a vítězil KO ve druhém kole. Tigran měl v prvním zápasu vcelku snadnou práci a KO v necelé první minutě prvního kola znamenalo jasný postup do dalšího kola.

Druhé zápasy však zastavily v postupu jak Iva Zedníčka, který si ze zápasu odnesl zranění, tak i Petra Holubce. Tigranan zvládl i svůj druhý zápas a zajistil si tak postup do večerního finále. Lucie meljmková byla nasazená rovnou do finále a proto se celý den připravovala na večerní Gala.

Svůj finálový zápas jako první odboxovala Lucka. narazila v něm na Lenku Smetánkovou z Pretorian gymu Pardubice. Po celou dobu jasně diktovala tempo a určovala průběh zápasu. zaslouženě tedy vyhrála a z Prahy si odvezla titul Mistryně ČR v K-1. O několik zápasů později vstoupil do ringu i Tigranan. Jeho soupeř pracoval od začátku velmi aktivně. Ačkoliv si Tigran většinu ran vykryl a soupeři velmi přesně kontroval, akvtinější práce soupeře rozhodla a Tigran tak prohrál. Stal se tedy vícemistrem ČR v K-1.

SFu. Muay Thai Brno zde reprezentovali 4 zápasníci. Tigran Movsisyan ve váze do 67 kg, Ivo Zedníček do 81 kg Petr Holubec 91+ a Lucie Mlejnková 70+. Jako první k zápasu nastoupil Petr. První kolo trochu spal, ale další již byla plně v jeho režii a tak zaslouženě vyhrál. Ivo se v prvním zápase také velmi hezky předvedl a vítězil KO ve druhém kole. Tigran měl v prvním zápasu v celku snadnou práci a KO v necelé první minutě prvního kola znamenalo jasný postup do dalšího kola. Druhé zápasy však zastavily v postupu jak Iva Zedníčka, který si ze zápasu odnesl zranění, tak i Petra Holubce. Tigranan zvládl i svůj druhý zápas a zajistil si tak postup do večerního finále. Lucie meljmková byla nasazená rovnou do finále a proto se celý den připravovala na večerní Gala. Svůj finálový zápas jako první odboxovala Lucka. narazila v něm na Lenku Smetánkovou z Pretorian gymu Pardubice. Po celou dobu jasně diktovala tempo a určovala průběh zápasu. zaslouženě tedy vyhrála a z Prahy si odvezla titul Mistryně ČR v K-1. O několik zápasů později vstoupil do ringu i Tigranan. Jeho soupeř pracoval od začátku velmi aktivně. Ačkoliv si Tigran většinu ran vykryl a soupeři velmi přesně kontroval, akvtinější práce soupeře rozhodla a Tigran tak prohrál. Stal se tedy vícemistrem ČR v K-1.

Zobrazit celý text

10/2011 - Czech Open 2-3.9.2011

Czech Open se konalo 2-3. 9.2011 v Omlomouci.


Na vážení jsme vyrazili pod vedením trenéra Saši Bohuna v pátek večer. Zápasníci ve složení - Petr Holubec, Ivo Zedníček, Tigran Movsisyan a Lucie Mlejnková prošli vážením bez problémů.

V sobotu  proběhlo rozlosování a smírným zpožděním i zahájení zápasů. jako první do ringu za Muay thai brno nastoupil Ivoš Zedníček. Ačkoliv trefoval soupeře přesnými údery. Rozhodčí rozhodli ve prospěch soupeře a Ivo tak svůj první zápas prohrál a tím vypadl z dalších bojů.

Petr Holubec si na svůj první zápas opravdu nemohl ,,přát" složitějšího soupeře. Mistra ČR. Byla na něm vidět velká nervozita. Tu však zvládl a svého soupeře porazil.

Jak třetí nastoupila do ringu Lucie Mlejnková, jejíž soupeřkou byla Monika Tatíčková z Arena Team X Brno. Lucka Porazila svou soupeřku TKO v prvním kole a tak i ona postoupila do dalších bojů.

Tigran se ve svém prvním zápase potkal s Robertem Hoppem. Porazil jej a postoupil do finále.

Druhý zápas Petra Holubce s Adamem Audym už byl mnohem uvolněnější a Petr opět dokázal zvítězit. Tímto výkonem se také propracoval do finále a večerního Gala.

Finálový zápas žen K-1 do 70 kg se uskutečnil již v odpoledních hodinách. Lucka tak nastoupila proti Ester Konečné z Asia Gymu Rožnov pod Radhoštěm. Díky lowkickům se Lucce podařilo soupeřku porazit a zvítězila tak vzdáním soupeře po druhém kole.

Tigran se ve finále potkal  s Ladislavem Kryštůvkem z Lanna Gymu Praha.  Po velmi pěkném prvním kole Tigr svou práci završil K.O. v kole druhém  a získal pro sebe vítězství na Czech Open 2011.

I Petr se ve finálovém zápase předvedl velmi pěkně. Svého soupeře udolal také způsobem K.O. a zvítězil nad Michalem Zezulkou z Box- Spartakus.


Petr, Tigr i Lucka předvedli velmi pěkné výkony a děkujeme za reprezentaci Muay Thai Brno.

Kompletní výsledky naleznete zde:

http://www.csfu.cz/vysledky-soutezi?akce=92#kat-2

Fotografie zde:

http://www.csfu.cz/fotogalerie?akce=92

Lucka

Zobrazit celý text

10/2011 - Lucka

Z atletiky do ringu. Blondýna mlátí jiné, mámě se to nelíbí

03.10.2011 07:45 Původní zpráva

Zobrazit celý text

10/2011 - MMČR Windy Cup 2011

Dne 11.9. 2011 se konalo první kolo MMČR Windy Cup 2011.

Z našich bojovníků se zúčastnili Lukáš Ondráček, Robert Klvač a Norbert Růžička.

Jako první se představil Lukáš Obdráček ve svém čtvrtém zápase. Soupeřem mu byl Zdeněk Valkoun z Mudroch Teamu. Zápas byl velmi pěkný, technický, plný kombinací a výměn. Lukáš poslal svého soupeře do počítání. V celkovém výsledku tak zvítězil 3:0 na body.

Druhý zápas našich bojovníků obstaral Robert Klvač, proti němuž nastoupil Arsen Agasaryan z Tolja Gymu. Rober byl zaskočen rychlými kombinacemi a údery svého protivníka. Několikrát velmi pěkně přebral útok a zakontroval. To však na vítězství nestačilo. Robert tak prohrál 3:0 na body.

Třetím a zároveň i posledním našim bojovníkem byl Norbert Růžička, který se v ringu utkal s Tomášem Raškou z MT Olomouc. I tento zápas byl velmi pěkný. Ačkoliv na obou borcích byla v závěru znát únava. Lépe se s ní však vyrovnal náš bojovník a zvítězil tak 2:0 na body. Klukům díky za předvedené výkony.

Lucka

Zobrazit celý text

8/2011 - Soustredeni 24-29.8.2011

Ve dnech 24- 29.8. 2011 se uskutečnilo soustřední MT Brno na Koberově mlýně v Dešově.

Počet s složení tréninkového osazenstva byl velmi různorodý a měnil se v průběhu soustředění podle časových možností jednotlivých thaiboxerů. Trénovalo se dvoufázově. Oba tréninky byly proloženy perfektním jídlem. Večery oživly společenské hry - Aktivity a poker :-D. o zábavu bylo tedy postaráno. Díky blízkosti Vranovské přehrady byla také super o možnost osvěžení v celkem horkých dnech, které jsme si poslední srpnový týden užívali.

Roli trenéra se ujal kdo jiný, než trenér Muay Thai Brno Karel Kaiser. Tréninky se sestávaly z nácviku kombinací, sparingu a kondičních tréninků v rovnoměrném zastoupení všech částí.

Všichni, kteří se soustřední zúčastnili mi dali za pravdu, že vyváženost tréninkových jednotek a zábavy byla skvělá a uvolnění po náročném výkonu nás pozitivně naladilo do dalších příprav na zápasy.

Lucka

Zobrazit celý text

6/2011 - MS ČR KickBoxingu v hale CHEMIK LOVOSICE

MS ČR KickBoxingu v hale CHEMIK LOVOSICE

V pátek 17. 6. jsme vyrazili na MČR v Kickboxu do Lovosic, kde Muay thai Brno zastupovala Lucie Mlejnková v Kategorii Kickbox s Low kickem ve váze do 70,- kg. Team ve složení Trenér - Saša Bohun, zápasník - Luca ,,Godzi" Mlejnková a řidič a psychická podpora Magda.

Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie

Po pátečním vážení, které dopadlo nad očekávání dobře :-) jsme se vydali přenocovat směr Praha. V sobotu proběhlo zahájení kolem půl desáté a jelikož při rozlosování byl můj eliminační zápas zařazen jako 12. v pořadí, byla ještě chvíle času na rozkoukání. Eliminační zápas byl na dvě kola po dvou minutách a soupeřkou mi byla Kohutová, zápasnice, která se věnuje převážně light kontaktu.

Začátek našeho zápasu se bohužel opozdil, a tak jsem se po rozcvičení ještě asi na půl hodiny posadila, což byla z mé strany opravdu veliká chyba. Za půl hodinky jsem stihla ztuhnout, unavit se a do ringu jsem tudíž vstupovala skoro spící :-).

Na výkonu to bylo dost znát, hodně dlouho jsem nemohla chytit rytmus mnohem rychlejší soupeřky. Po prvním kole jsem byla nešťastná sama ze svého výkonu a po druhém kole jsem na sebe byla dost naštvaná. Saša se snažil radit, ale moje tělo prostě nedokázalo poslouchat. Byla jsem přesvědčená, že jsem si odbyla svou první prohru. rozhodčí to ale naštěstí viděli jinak. Většina ze soupeřčiných úderů šla podle jejich verdiktu do krytu, zatím co já jsem se ,,trefovala". Vyhrála jsem tedy 3:0 na body.

Po postupu do finále byla opět více než hodinka času - umíchala jsem si sachariďák, dala si pár tyčinek a šla se dívat za Sašou a Magdou na zápasy. Pár zápasů s předstihem jsem se šla připravit - tentokrát bylo vše opačně a po odpadnutí několika zápasů jsem si dvakrát ťukla do lap a šlo se do ringu. Tento způsob mi ale asi bude vyhovovat :-), neboť svou druhou soupeřku, Libuši Kaasovou z Spartaku Žebrák Praha, cca po 30 vteřinách poslala předním hákem do prvního počítání.

O několik vteřin později to byla kombinace úderů na spodek, která zařídila počítání č. 2. Ačkoliv soupeřka opět vstala, rozhodčí ji již do dalšího zápasení nepustil a zápas tak skončil po cca minutě prvního kola RSC. Získala jsem tedy titul Mistryně České republiky v Kickboxu s low kickem.

Lucka

Zobrazit celý text

6/2011 - Kyjev

Kyjev

Na sobotní zápas, který se konal 17.4. 2011 v Kyjevě pod záštitou IFEF - International federation of elite fighters jsme vyrazili už ve čtvrtek. Čekalo na nás 1222 km autem. Jako trenér se mnou jel Saša Bohun a jako psychická podpora, řidič a bavič Kosťa. Řízení auta jsme si rozdělili, ač nespravedlivě, mezi nás všechny - uznávám, že já se na svou část moc těšila :-).

Po krátkém odpočinku ve Lvově jsme na místo dorazili v pátek v 18:00. Kyjev je obrovské město plné extrémů. Bohužel jsem z něj mnoho neviděla. Ačkoliv byl zápas domluvený na 72 kilo, navážila jsem 70,5 a vzhledem k tomu, že domluvená soupeřka odřekla, čekala jsem, koho mi pořadatelé na zápas přiřadí.

Můj zápas byl naplánován na cca 18:00 hodiny sobotního večera. Kvůli velkému množství předchozích zápasů jsem se k ringu propracovala až kolem půl deváté. Jako soupeřka nastoupila běloruská Shumilka Liubou (68kg ) z Hunter gym, svěřenkyně trenérů :Melnikau Dzmitry, Filipau Yuri.

Shumilka Liubou:

  • World Cup champion kickboxing (WAKO),
  • - Belarus champion muay thai,
  • - Belarus finalist kickboxing,
  • - Mogilev champion muay thai,
  • - Mogilev champion kickboxing

 


Zápas - pro mě dost nečekaně měl být na 4 kola po 2 minutách. Naštěstí jsem se snažila splnit instrukce,které jsem před zápasem dostala - na nic nečekat, začít sama, a pracovat tak rychle a tvrdě jak jen to jde. Po několika málo vteřinách sedl můj zadní roundkick a o pár vteřin později rozhodčí zápas zastavil. K pokračování už nedošlo, protože trenér soupeřky do ringu vhodil ručník. Kyjevská premiéra tedy dopadla úspěšně, vzdáním soupeře ve 30 vteřině 1. kola.

Lucka

Zobrazit celý text

6/2011 - Benlee Cup II, Bratislava, Slovakia 04.06.2011

Tomas Hron vs Shamil Abasov

 

Zobrazit celý text

6/2011 - EuroBike Fest

Turnaj s názvem Osudový den byl rozdělen na tři části. První část byla zahájena v 15 hodin a na pořadu byly hned 4 zápasy.

 

 

 

Zápas zahájili Roberl Klvač z Muay Thai Brno a Michal Krátký Lanna gym Praha. ve váze do 63 kg. Velké teplo si vybralo svou daň na fyzičce obou borců. lépe se s ní však vyrovnal Michal Krátký. a  ačkoliv oba borci nechali v ringu úplně všechno vítězem byl Michal Krátký 3:0 na body.

Druhým zápasem byl zápas mezi Norbertem Růžičkou z Muay thai Brno a Lubomírem Pindusem, TKBC Praha ve váze do 60 kg. Po velmi pěkném zápase, kde se Růža projevil jako neuvěřitelný bojovník zvítězila zkušenost v podání Lubomíra Pinduse. Ale jak Růža sám řekl, byla to velmi dobrá zkušenost pro další zápasy. Následoval zápas Kluska Martin, Buldozer gym Pohořelice vs Wimmer Rene, Muay Thai Academy Linz A - váha do 76,2 kg. Vítězem se stal Martin Kluska.

Posledním zápasem první části turnaje byl zápas Lukáš Ondráček, Muay Thai Brno vs Patrik Glezl, Ares gym Žilina SK ve váze do 72,56 kg . I tento zápas byl velmi pěkný a pro přihlížející zajímavý.
Skončil lépe pro Patrika Glezla, který zvítězil 3:0 na body.

Po páté hodině odpolední byla zahájena druhá část turnaje na jejímž programu byly tři zápasy. Hned  tím prvním byl jediný zápas žen na turnaji. Utkala se v něm Lucie Mlejnková Muay Thai Brno a Lenka Smetánková Pretorian gym Perdubice. Váhová kategorie do 70 kg. Hned po zaznění ringu zahájily  fighterky ve velmi ostrém tempu. PO náročné tříkolové bitvě zvítězila Lucie Mlejnková 3:0 na body.

Následoval zápas Karla Provázka Muay Thai Brno s Patrikem Remišem, Ares gym Žilina SK. Borci  převedly velmi vyrovnané výkony a bojovali do samého konce třetího kola. Výsledek zápasu zněl  remíza. Poslední zápas druhé části byl zápas který sliboval perfekntí podívanou.

Tygran Movszian,  Muay Thai Brno vs Lukáš Mandinec, Huron gym Trenčín SK svedli bitvu plnou tvrdý úderů. Tigr těžil z velmi dobrých krytů a přesných kombinací zakončovaných nohou. Díky tomu zvítězil TKO ve třetím kole.

V sedm hodin byla zahájena poslední část. Zbývaly poslední dva zápasy. V prvním z nich se utkali Ivo  Zedníček, Muay Thai Brno vs Causevic Haris, Muay Thai Academy Linz A. Zápas byl o poznání  klidnější s Ivoš vyčkával na příležitost, kterou dostal a naskočeným střiženým kolenem ukončil zápas  značně před limitem. - Vítěz Ivo Zedníček - KO.

Posledním zápasem turnaje byl Petr Holubec, Muay  Thai Brno vs Martin Pecas, Huron gym Trenčín SK. ve váze 96+. Na Martinovi byl znát čtnáctidenní pobyt v Thajsku a jeho větší zkušenosti. Peťa  bohužel na tohoto borce tentokrát nestačil. Celá tři kola ale makal na plný plyn a ačkoliv prohrál 3:0 na body, určitě zaslouží uznání za srdce, které do zápasu  vložil.

Zobrazit celý text

3/2011 - GALA NIGHT THAIBOXING, ŽILINA

V sobotu se v Žilině konal turnaj v K1, Thajboxu a Boxu. Za náš klub bojoval borec Tomáš Hron s bojovníkem z Turecka – Erhaben Denizem. Stejně jako v předchozích zápasech Tomáš věnoval hodně času kvalitní přípravě a to se mu vyplatilo. Šlapal jako dobře namazaný stroj a jasně vyhrál na body 3:0.

 

 

Foto: Lukáš Borek

Zdroj: http://www.knockoutmagazine.cz/540-fotogalerie-gala-night-thaiboxing-zilina.php

Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie
Náhled fotografie

Zobrazit celý text

2/2011 - X3 League - Austria vs. Russia

Dne 22.1.2011 jsme se vydali na turnaj do Vídně. Role trenérů se tentokrát na výbornou zhostili Tom Hron a Saša Bohun. Jako zápasníci jeli Ivo Zedníček a Peťa Holubec. První menší komplikace nastali, když nám GPS  nemohla najít přesnou adresu místa, kde se turnaj konal. Nakonec jsme po několika okružních jízdách kolem nádraží nalezli vhodné místo u Prateru. Turnaj se konal přímo v Pratergalerie. Naši kluci boxovali až v druhé polovině turnaje, takže bylo dostatek času dát si malou večeři a podívat se na předchozí zápasy.

Zobrazit celý text

2/2011 - MMČR Windy Cup

V sobotu, 19.2. 2011 se v Olomouci uskutečnilo 5.kolo MMČR Windy Cup. Klub MUAY-THAI Brno reprezentoval Karel Provázek a Lucie Mlejnková.

Jako první nastoupila do ringu Lucie Mlejnková ke svému druhému zápasu mezi šestnácti provazy. Spoupeřkou jí byla místní boxerka Lenka Dudková. Pro tuto fighterku to byl první zápas dle pravidel Thaiboxing. V klasickém boxu má však tato zápasnice mezinárodní zkušenosti. V roce 2010 se stala vícemistriní ČR v klasickém boxu. Taktika byla jasná, kombinovat ruce na spodek, hlavu a vše zavírat nohou a snažit se tak smazat výškovou převahu soupeřky. Lucka se snažila v ringu pracovat podle rad a zvítězila 3:0 na body.

Karel nastupoval do ringu 3 zápasy po Lucce a už při rozcvičení bylo znát, že není zcela ve své kůži. Karel mě za sebou již tři zápasy a všechny vítězné, jeho soupeř v ringu debutoval. Zápas byl velmi rychlý, aktivní a na obou stranách se tvrdými údery příliš nešetřilo. Ke konci zápasu byla na obou znát únava. Náš zápasník jasně zvítězil 3:0 na body.

I další kolo Windy Cupu tak bylo pro náš klub velmi úspěšné. Děkujeme figterům za reprezentaci, trenérům Karlovi a Sašovi za přípravu a práci a samozřejmě všem těm, kteří přijeli do Olomouce fandit.

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/ikfvOt8H0pQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Zobrazit celý text
Kontakt

MUAY-THAI BRNO
Dornych 102, Brno – Komárov
zastávka Kovářská
Tel.: +420 776 286 700
mtbrno@seznam.cz

kompletní kontakty

Otevírací doba

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

7:30 - 21:30

7:30 - 11:00 15:00-20:30

7:30 - 21:30

7:30-11:00 15:00-20:00

Pátek 7:30 - 19:00
Sobota Zavřeno
Neděle 14:00 - 17:00

 

rozpis tréninků

Partneři
Přidejte se k nám

facebook